Zážitkový den s Ivou Bečvářovou pro rodiče – dva termíny 26. 2. a 12. 3.

10/2/2022

Zveme Vás na seminář „Zážitkový den s Ivou Bečvářovou pro rodiče“, zkušenou lektorkou a waldorfskou učitelkou, která Vás provede dnem ve waldorfské škole.

Na vlastní kůži si vyzkoušíte, jak se děti ve waldorfské škole učí, jak probíhá epocha, jakým způsobem se děti vítají, jak prochází učivem českého jazyka, matematiky a dalších předmětů, nakreslíte si formy, užijete si rytmickou část. Vlastním prožitkem tak budete moci posoudit, zda-li Vám a Vašemu dítěti tento pedagogický směr vyhovuje.

Seminář je určen především pro rodiče budoucích prvňáků, ale i pro ty, kteří chtějí zažít vyučování ve waldorfské škole na vlastní kůži nebo pro příznivce a zájemce o waldorfskou pedagogiku.

Leták ke stažení.

Podle aktuálních platných opatření přizpůsobíme velikost skupiny tak, abychom umožnili zúčastnit se všem rodičům předškoláků bez ohledu na „bezinfekčnost“. Prosíme proto o shovívavost, pokud dostanou přednost právě rodiče předškoláků. V případě takovéto situace a velkého zájmu se pokusíme podobnou akci uspořádat během tohoto školního roku ještě jednou i pro ostatní zájemce

Seminář bude probíhat od 10:00 do 15:00 v prostorech Waldorfských tříd Liberec, na Mařanově 650, Liberec – Vesec.

Cena 300 Kč, druhý člen rodiny 200 Kč

Omezený počet míst, prosím včas se přihlaste zde.

Těšíme se na Vás!

Menu