Zážitkový den s Ivou Bečvářovou

22/5/2021

Vzhledem k aktuálním platným opatřením, jsme nuceni seminář udělat pouze v malé skupině. V tomto termínu proběhne školení pouze pro učitelé zajímající se o waldorfskou pedagogiku. Seminář pro rodiče uspořádáme v náhradním termínu na podzim.

Děkujeme za pochopení.

Zveme Vás na seminář Zážitkový den s Ivou Bečvářovou, zkušenou lektorkou a waldorfskou učitelkou, která Vás provede dnem ve waldorfské škole.

Na vlastní kůži si vyzkoušíte, jak se děti ve waldorfské škole učí, jak probíhá epocha, jakým způsobem se děti vítají, jak prochází učivem českého jazyka, matematiky a dalších předmětů, nakreslíte si formy, užijete si rytmickou část. Vlastním prožitkem tak budeme moci posoudit, zda-li Vám a Vašemu dítěti tento pedagogický směr vyhovuje.

Seminář je určen především pro rodiče budoucích prvňáků, ale i pro ty, kteří chtějí zažít vyučování ve waldorfské škole na vlastní kůži nebo pro příznivce a zájemce o waldorfskou pedagogiku.

Seminář bude probíhat od 10:00 do 15:00 v prostorech waldorfských tříd na TUL, případně na ZŠ Kaplického v Doubí, podle počtu zájemců. Místo bude včas upřesněno.

Cena 300 Kč, druhý člen rodiny 200 Kč

Omezený počet míst, prosím včas se přihlaste přes registrační formulář zde.

Těšíme se na Vás!

Leták ke stažení.

Menu